Maak kennis met onze nieuwe collega

Colin ruitenberg
Colin Ruitenberg

Enige tijd geleden plaatsten wij een oproep dat we op zoek waren naar een leerling monteur. Colin Ruitenberg (16 jaar) zag deze oproep voorbij komen en nam contact met ons op. Daar zijn wij blij mee, want Colin is zeker een aanwinst voor ons team zowel als monteur als persoon. Daarom stellen we hem graag aan je voor.

Mooiste sleutelwerk
Colin is een echte Puttenaar en kende Schipper Mechanisatie dus al. Ook de sector is enigszins voor hem bekend omdat zijn vader werkzaam is in de hydrauliek. Maar wat Colin betreft is het sleutelen aan trekkers toch écht het mooiste werk: ‘’Trekkers zijn niet alleen mooie machines, maar je kan er veel kanten mee op. Dat maakt het sleutelen heel divers. Ook als je kijkt naar alle mogelijke machines die er bij horen. Dat vind ik het mooie aan dit werk!’’

Werken en leren
Colin werkt nu 2 maanden bij ons en in die tijd heeft hij al veel geleerd: ‘’Ik mocht meteen al zelf klussen uitvoeren. Dat was echt wel even wennen, want ik had bijvoorbeeld nog nooit een hele trekker uit elkaar gehaald. Maar ik leer graag op deze manier, dus dat is super om te doen. Het mooiste wat ik tot nu toe heb gedaan is een waterpomp vervangen van een oude John Deere. Het is fijn dat als het nodig is er genoeg collega’s zijn die mij verder helpen. Zo is de combinatie van één dag in de week naar school gaan en verder lekker in de werkplaats sleutelen voor mij perfect.’’

Niet vies van een lolletje
Niet alleen het werk, maar ook team past bij Colin: “Ik heb echt gezellige collega’s. Ze zijn niet vies van een lolletje op zijn tijd, we lachen genoeg, maar er wordt ook heel serieus gewerkt. Ik ben blij met mijn plek hier!’’

Nieuwste berichten

Bekijk ook deze berichten

Slijpbank kooimaaier schipper mechanisatie 4

Kooimaaier slijpen

Een kooimaaier is een fantastische machine voor een prachtig gazon, mits de messen scherp zijn. Het slijpen van de kooien is dan ook van belang, maar het is ook een klus die om de juiste vakkennis én machines vraagt. Omdat veel van onze klanten over een kooimaaier beschikken hebben wij dan ook onze tuin- en parkdiensten uitgebreid met de aanschaf van een kooimaaier slijpbank.

Heater afbeelding

Efficiënte kachel voor diverse toepassingen

Snel en efficiënt een ruimte verwarmen? Dan is deze infrarood heater een aanrader! Het is een handige en stille warmtebron die direct verwarmt met infraroodstraling. Perfect voor plekken zoals werkplaatsen, garages, winkels en showrooms.

Colin ruitenberg

Maak kennis met onze nieuwe collega

Enige tijd geleden plaatsten wij een oproep dat we op zoek waren naar een leerling monteur. Colin Ruitenberg (16 jaar) zag deze oproep voorbij komen en nam contact met ons op. Daar zijn wij blij mee, want Colin is zeker een aanwinst voor ons team zowel als monteur als persoon. Daarom stellen we hem graag aan je voor.

Aanmelden voor nieuwsbrief

Met onze nieuwsbrief ben je altijd op de hoogte van het laatste John Deere nieuws, de ‘nieuwste’ occasions, tuin & park aanbiedingen, mechanisatie acties en meer.

© Schipper Mechanisatie B.V. 2022 | Design by Studio de Opkamer | Privacy statement