Maak kennis met Karoline

Van het gezondheidscentrum naar landbouwmechanisatie

Maak kennis met onze nieuwe financieel administratief medewerker: Karoline

Ze staat haar mannetje! Dat is wel gebleken in de afgelopen 5 maanden dat Karoline van de Poll onze financiële administratie voor haar rekening neemt. Ze is een kei als het op inkoop- en verkoopfacturen aankomt, maar ook de debiteurenbewaking is haar domein. Een echte aanvulling dus op ons team. Wie is Karoline en wat motiveerde haar om vanuit de gezondheidszorg bij Schipper Mechanisatie te gaan werken? Graag laten wij je kennis maken met onze nieuwe collega.

Karoline is 37 jaar, getrouwd, moeder van 2 kinderen en is een geboren en getogen Nijkerker. Al bijna 20 jaar werkt ze in de administratie, maar nog nooit kwam haar werkplek zo dichtbij haar roots. Karoline: ‘’Ruim 10 jaar heb ik gewerkt op de financiële afdeling van een gezondheidscentrum. Ik heb het daar altijd naar mijn zin gehad, maar ik was toe aan een nieuwe uitdaging. Ik ben opgegroeid op een melkveebedrijf en ik heb echt iets met de agrarische sector. Dat was voor mij ook de trigger om te solliciteren op de functie bij Schipper Mechanisatie. Deze wereld is heel vertrouwd.’’ Ze voegt er lachend aan toe: ‘’En ik was toe aan een bedrijf met een mannencultuur.’’

Dat is één van de grootste verschillen volgens Karoline: ‘’Bij het gezondheidscentrum waren de mannen de uitzondering, nu ben ik dat. De sfeer hier is heel goed, we hebben echt een leuk team! Je hebt elkaar nodig en we vullen elkaar goed aan. Wat ook heel anders is, is natuurlijk de omgeving. Ik vind het gaaf als ik hier binnenkom en de trekkers in de werkplaats zie staan.’’

Karoline moet nog wel werken aan haar relatie met ‘John Deere’: ‘’Vroeger hadden wij thuis een Fendt, en heel eerlijk, ik heb dus nog nooit op een John Deere gereden. Wie weet moet daar maar eens verandering in komen.’’

Aan alles merk je dat Karoline echt iets met deze sector heeft. Ze hoeft dan ook niet lang na te denken over de vraag ‘met wie ze een week van plek zou willen ruilen bij Schipper?’: ‘’Dan zou ik op pad gaan als servicemonteur! De boer op in overall en met mijn eigen servicebus, daar de machines fixen. Dat lijkt me hartstikke leuk!’’

Nieuwste berichten

Bekijk ook deze berichten

Slijpbank kooimaaier schipper mechanisatie 4

Kooimaaier slijpen

Een kooimaaier is een fantastische machine voor een prachtig gazon, mits de messen scherp zijn. Het slijpen van de kooien is dan ook van belang, maar het is ook een klus die om de juiste vakkennis én machines vraagt. Omdat veel van onze klanten over een kooimaaier beschikken hebben wij dan ook onze tuin- en parkdiensten uitgebreid met de aanschaf van een kooimaaier slijpbank.

Heater afbeelding

Efficiënte kachel voor diverse toepassingen

Snel en efficiënt een ruimte verwarmen? Dan is deze infrarood heater een aanrader! Het is een handige en stille warmtebron die direct verwarmt met infraroodstraling. Perfect voor plekken zoals werkplaatsen, garages, winkels en showrooms.

Colin ruitenberg

Maak kennis met onze nieuwe collega

Enige tijd geleden plaatsten wij een oproep dat we op zoek waren naar een leerling monteur. Colin Ruitenberg (16 jaar) zag deze oproep voorbij komen en nam contact met ons op. Daar zijn wij blij mee, want Colin is zeker een aanwinst voor ons team zowel als monteur als persoon. Daarom stellen we hem graag aan je voor.

Aanmelden voor nieuwsbrief

Met onze nieuwsbrief ben je altijd op de hoogte van het laatste John Deere nieuws, de ‘nieuwste’ occasions, tuin & park aanbiedingen, mechanisatie acties en meer.

© Schipper Mechanisatie B.V. 2022 | Design by Studio de Opkamer | Privacy statement